https://www.soswsokolka.pl/images/bohateron_logotyp_png.png"Szanowni Państwo, w imieniu organizatorów projektu BohaterON w Twojej Szkole będącego częścią ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię! serdecznie dziękujemy za włączenie się w naszą inicjatywę".

 Takimi słowami organizatorzy akcji przesłali nam podziękowanie i dyplomy za udział w ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię! To ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Jest ona realizowana od 2016 roku przez dwie wrocławskie organizacje: Fundację Rosa i Fundację Sensoria, których działaniom przyświeca hasło: Pamięć – Edukacja – Pomoc.

W naszej szkole warsztaty zorganizowały panie Urszula Drewniak i Zuzanna Szarkowska-Czeczko. Wszystkie klasy razem z wychowawcami zaangażowały się w wykonanie kartek Powstańcom.

https://www.soswsokolka.pl/images/boh1.jpghttps://www.soswsokolka.pl/images/boh3.jpghttps://www.soswsokolka.pl/images/boh2.jpg