http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce z przyjemnością zawiadamia o otrzymaniu dotacji z Fundacji PZU na realizację projektu „Kompleksowa rehabilitacja na dwutygodniowym turnusie". Projekt dotyczy wyjazdu 15-osobowej grupy podopiecznych stowarzyszenia na 14. dniowy turnus rehabilitacyjno – rekreacyjny w Zaździerzu w Ośrodku „Leśny Zakątek”.

Projekt będzie sfinansowany ze środków Fundacji PZU oraz przekazanej wygranej z wydania specjalnego programu rozrywkowego „Jaka to melodia?” TVP 1 i pozyskanych środków na Karnawałowym Balu Charytatywnym w 2019r.

Serdecznie dziękujemy Partnerom, którzy przekazali środki na realizacje zadania: Fundacji PZU i Telewizji Polskiej S. A.

Beata Tur
Stowarzyszenie „Pod Skrzydłami”
w Sokółce