http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_945/3_t2.jpgPrzedszkolaki, uczniowie oraz wychowankowie internatu naszego ośrodka pragną podziękować za otrzymane książki oraz puzzle, których darczyńcą jest Starosta Sokólski Piotr Rećko. Dary te wzbogaciły podręczne księgozbiory. Dzieci chętnie sięgają po piękne i pełne kolorowych ilustracji przygody bajkowych bohaterów. Nasi podopieczni lubią bardzo wspólne czytanie, które propagujemy w czasie wolnym w internacie, pod znakiem ,,Akcja czytanie na dobranoc”.  Stwarza to doskonałą okazję, aby obdarzyć dzieci tym, czego bardzo potrzebują - naszej uwagi. To najtańsza i najskuteczniejsza metoda podniesienia poziomu kompetencji w zakresie czytania i budowania właściwych relacji między wychowankami. Jest to również najlepszy sposób, aby uczyć języka i rozbudzać wyobraźnię. Bierzemy więc książki do rąk i przenosimy się do świata naszej wyobraźni! Zdjęcia

Kadra i uczniowie SOSW