http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_949/20200214_101507_t2.jpgW dniu 14 lutego grupa uczniów z Ośrodka została zaproszona przez p. Dorotę Gudalewską na warsztaty kulinarne do Zespołu Szkół Rolniczych. Zajęcia były fascynacją zapachów, smaków i kolorów. Zajęcia miały na celu integrację, czerpanie radości ze wspólnego przygotowywania potraw, kreatywność, samodzielność, rozwijanie i doskonalenie wrażeń zmysłowych. Dzieci i młodzież pod okiem instruktorów i uczennic z Technikum Żywienia i Usług gastronomicznych przygotowały drożdżowe rogaliki, mufinki, ciasteczka, babeczki i deser lodowy. Było smacznie, zdrowo i wesoło! Dziękujemy Zespołowi Szkół Rolniczych za zaproszenie na cudowne warsztaty.

Zdjęcia