https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_947/1_t2.jpgW karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy muzyka pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!

W dn. 13.02.2020r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się Maskowy Bal Karnawałowy. Celem zorganizowanej imprezy była integracja całej społeczności internatu Ośrodka, kultywowanie tradycji związanych z karnawałem oraz dobra zabawa.

Impreza rozpoczęła sie od uroczystego przywitania wszystkich uczestników przez prowadzące, następnie bal został oficjalnie otwarty wspólnym tańcem w kole do melodii „Niech żyje bal”. Wszyscy uczestnicy przybyli w maskach karnawałowych, wykonanych według własnego pomysłu. Nie zabrakło również wesołych karnawałowych zabaw i konkursów, których zwycięzcy byli nagradzani słodką niespodzianką. Uczestnicy mogli sprawdzić się min. w zabawach zręcznościowych „przejdź pod liną”, „gąsienica” czy „na ziemi zostaje” oraz w konkurencjach tanecznych: „taniec na gazecie”, czy „taniec z balonem.

Podczas imprezy odbyło się również rozstrzygniecie konkursu na najpiękniejszą i najbardziej pomysłową maskę karnawałową a zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe.

Wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele przeżyć i radości. To był przyjemnie spędzony czas, na którym uczestnicy pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić.

Kolejny Bal Karnawałowy już za rok! 

Organizatorami balu były panie: B. Boguszewska i K. Dylewska

Zdjęcia