http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_950/7_t2.jpgWychowankowie SOSW z klas IV-VIII dzięki uprzejmości pani Anny Tokarzewskiej wybrali się razem z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 do Białegostoku do kina Forum  na musical „Bogowie i Herosi”. Wielu uczestników po raz pierwszy miała okazję poznać lekturę szkolną prezentowaną przez aktorów teatralnych w spektaklu na żywo. Musical wywarł wielki wrażenie, szczególnie muzyka, piękne stroje i interesująca tematyka. Widownia kina była zapełniona po brzegi, a młodzież bawiła się świetnie. Wyjazd do Białegostoku był również okazją do dokonania samodzielnych zakupów w Galerii Białej. Wychowankowie mieli tez możliwość zapoznania się z modowymi trendami wiosennych kolekcji prezentowanych na sklepowych wystawach. Podróż autokarem była dodatkowym atutem wyjazdu , rozmowy i wspólne śpiewanie piosenek  zintegrowały uczniów obu szkół. Dziękujemy.

Zdjęcia

Lila Zajkowska