http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_962/nagroda_gwna.jpgDrodzy uczniowie, nadszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na „Super ogrodnika” w hodowli szczypiorku. Pragnę Wam gorąco pogratulować tak obszernej wiedzy w zakresie ogrodnictwa- wyhodowaliście przepiękne okazy szczypiorku, które smakują podejrzewam wyśmienicie, o czym przekonali się niektórzy z Was. Złamię nieco zasady naszego konkursu, bo mam bardzo „miękkie” serce. Otóż nagrody główne (termometry okienne – żaby) przyznaję dla : Kacpra Machłajewskiego - długość szczypiorku 40 cm, Natalii Łabieniec i Jakubowi Halickiemu - długość szczypiorku 38 cm, Oli Kostro - długość szczypiorku 36 cm. Pozostałe osoby otrzymują nagrody niespodzianki w postaci rękawiczek ogrodniczych: Kamil Olechno, Szymon Małaszewski – Liszka i Tomasz Patryk Jakub Sewastianowicz.

Gratuluję Wam i życzę dalszych sukcesów w dziedzinie ogrodnictwa. Przypominam o nadchodzącym sezonie kwiatowym . Nagrody i dyplomy do odbioru w sekretariacie szkoły u Pani Dyrektor.
Organizator konkursu – Beata Mozolewska

Zdjęcia