http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/safe_imagephp.jpgTegoroczny konkurs przybrał nieco odmienną formę i był zapewne nowym doświadczeniem dla naszych uczniów i rodziców. Pierwsza część naszego konkursu polegała na sprawdzeniu wiedzy muzycznej (szeroko rozumianej) przez uczniów. Tu uczniowie mieli możliwość w określonym czasie rozwiązać wiele zagadek muzycznych: rozpoznać tytuł piosenki czy też taniec, podać wykonawcę danego utworu, były też elementy muzyki poważnej, przepiękne utwory z filmów Disneya, wskazana była wiedza ogólna na temat instrumentów muzycznych.

W tej kategorii organizatorzy konkursu Pani Dyrektor Elżbieta Szomko i Beata Mozolewska przyznały dyplomu i nagrody rzeczowe następującym osobom:

I miejsce Kacper Machłajewski

II miejsce Jakub Kopczyński

III miejsce Filip Kunda

Kolejnym elementem konkursu było nagranie krótkiego występu wokalnego czy też tanecznego przez uczniów i przesłanie organizatorom. Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom, którzy wykazali się wielką odwagą, poczuciem humoru, talentem wokalnym i tanecznym i potraktowali nasz konkurs jak dobrą zabawę. To Wasze domy - pokoje stały się małym studiem nagraniowym i jednocześnie estradą. Dziękujemy Wam, że w tak trudnych dla nas czasach dostarczyliście tyle radości i na naszych twarzach zagościł uśmiech. Wszystkie Wasze występy były wspaniałe, doceniamy Wasz wkład, zaangażowanie. Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy zwycięzcom.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce Joanna Krysiuk

II miejsce Kacper Machłajewski

III miejsce: Karolina Szkiłądź, Mateusz Smyk i Konrad Tomaszczyk.

Do zobaczenia na XXIV Konkursie Piosenki i Tańca „Śpiewać każdy może…” w nowej lepszej rzeczywistości - bo przecież:  „... jeszcze będzie dobrze, jeszcze będzie przepięknie…”

Nagrody i dyplomy do odbioru u Pani Dyrektor.

Organizatorzy: Elżbieta Szomko i Beata Mozolewska.

 

https://www.soswsokolka.pl/images/joanna.jpg    https://www.soswsokolka.pl/images/kacper.jpg   https://www.soswsokolka.pl/images/karolina.jpg    https://www.soswsokolka.pl/images/konrad.jpghttps://www.soswsokolka.pl/images/mateusz.jpg