http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/img_20200527_131451_01.jpgUczniowie SOSW w Sokółce chętnie angażują się w różnorodną działalność plastyczną i aktywnie biorą udział w organizowanych konkursach plastycznych.

W marcu uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w wojewódzkim konkursie plastycznym ph. „Wiosna w lesie” organizowanym przez Dom Kultury w Bielsku Podlaskim we współpracy z Nadleśnictwem Bielsk. Celem konkursu było: upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska, obserwacja świata roślin i zwierząt wczesną wiosną , poszukiwanie  nowych rozwiązań plastycznych oraz kształtowanie wrażliwości i szacunku do ojczystej przyrody.

Miło nam zakomunikować, że uczennica naszego Ośrodka Agnieszka U. z kl. III otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej za swoją wspaniałą, wiosenną pracę plastyczną, którą wykonała pod kierunkiem p. Beaty Boguszewskiej.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.

https://www.soswsokolka.pl/images/img_20200527_131446_01.jpghttps://www.soswsokolka.pl/images/img_20200527_131448_01.jpg

https://www.soswsokolka.pl/images/56214_1.jpg