https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_971/20200528_180447_t2.jpgW dniu 29 maja 2020 roku obchodziliśmy Dzień Rodziny w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sokółce. Nie mogliśmy tego dnia obchodzić wspólnie z całą społecznością ośrodka ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną. W związku z tym wychowawcy internatu przygotowali dla wychowanków ośrodka i ich rodzin trzy niespodzianki.Pierwszą niespodzianką była prezentacja multimedialna, która przypomniała wszystkim jak dobrze bawiliśmy się w poprzednich latach podczas Dni Rodziny. Drugą zaś piosenki w wykonaniu Gosi i Mateusza przygotowane specjalnie dla rodziców. Te dwie pierwsze niespodzianki zostały zorganizowane przez p Zytę i p. Kasię. Trzecią niespodzianką natomiast było rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego ph. „Nasza wesoła Rodzinka”.

Konkurs został ogłoszony 16 maja i trwał do 29 maja 2020r. .Polegał on na wykonaniu zabawnego zdjęcia razem ze swoimi bliskimi i dodaniu go pod postem konkursu na Facebooku SOSW. Na konkurs wpłynęło 9 zdjęć. W konkursie udział wzięli wychowankowie z rodzinami: Szymon, Mateusz, Natalia i Iza, Paweł i Kamil, Damian, Konrad, Filip, Asia i Wiktoria. Wszystkie zdjęcia konkursowe zostały nagrodzone, ponieważ były oryginalne i pomysłowe. Członkowie Rodzin na fotografiach pokazywali śmieszne miny i wykorzystali zabawne rekwizyty. Laureaci otrzymali pamiątkowe zdjęcie swojej Rodzinki w ramce, a także poduszkę z motywem zwierząt.

Szczególne podziękowania wychowawcy internatu kierują do cudownych Rodziców naszych wychowanków za pomoc w wykonaniu zdjęcia konkursowego.

Zdjęcia

Marta Kulmaczewska