http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/news/sosw_dyplom_piosenka_zolnierska.jpg

13.11.2012r. w Zespole Szkół Integracyjnych Sokółce odbył się II Międzyszkolny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, na którym naszą placówkę reprezentowali uzdolnieni muzycznie wychowankowie: Krzysztof  Możejko i Michał Gonczaruk. Wykonali oni solo oraz w duecie popularne utwory patriotyczne pt, „Mury”, „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, „Dziś do Ciebie przyjść nie mogę”, zdobywając duże brawa publiczności. Na instrumentach do wykonywanych utworów akompaniowały p. Katarzyna Dylewska i Zyta Biernacka, które również przygotowały wychowanków do udziału w festiwalu.

Podczas imprezy zaprezentowało się 9 zespołów z różnych szkół, wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki za udział a ich opiekunowie indywidualne podziękowania za przygotowanie.