https://www.soswsokolka.pl/images/pzu.jpg

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_975/1_t2.jpgGrupa podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce wyjechała na pobyt rehabilitacyjny w Ośrodku „Leśny Zakątek” w Zaździerzu. Wyjazd możliwy był dzięki dotacji z Fundacji PZU na realizację projektu „Kompleksowa rehabilitacja na dwutygodniowym turnusie”. Projekt dotyczy wyjazdu 15-osobowej grupy podopiecznych stowarzyszenia na 14. dniowy turnus rehabilitacyjno – rekreacyjny w Zaździerzu w Ośrodku „Leśny Zakątek”.

Z powodu pandemii koronowirusa Covid-19 w czerwcu wyjechała 8-osobowa grupa podopiecznych pod opieką rodziców. Wyjazd kolejnej grupy jest zaplanowany na sierpień.

Projekt będzie sfinansowany ze środków Fundacji PZU oraz przekazanej wygranej z wydania specjalnego programu rozrywkowego „Jaka to melodia?” TVP 1 i pozyskanych środków na Karnawałowym Balu Charytatywnym w 2019r.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy pomogli stowarzyszeniu w realizacji zadania: Fundacji PZU, Telewizji Polskiej S. A., Panu Piotrowi Rećko – Staroście Sokólskiemu, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce, wszystkim darczyńcom – uczestnikom i organizatorom balu charytatywnego.

Beata Tur
Stowarzyszenie „Pod Skrzydłami” w Sokółce

Zdjęcia