http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_974/18_t2.jpgPiątkowy poranek 26 czerwca 2020 r. powitał wszystkich słonecznym niebem i letnimi temperaturami. Już tylko kilka chwil dzieliło wszystkich od bardzo wyczekiwanych wakacji. Niestety... punktualnie o 9.00 nie rozpoczęło się tradycyjne uroczyste zakończenie roku szkolnego, nasz placyk przy szkole nie wypełnił się zaproszonymi gośćmi, rodzicami i roześmianymi buziami uczniów Ośrodka.

W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym globalnym kryzysem, pandemią COVID-19, która z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbyły się tradycyjne uroczystości związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnali się ze swoimi podopiecznymi na spotkaniach, w wyznaczonym terminie, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Chociaż rozstajemy się na wakacyjny czas w tak trudnych warunkach,  to przecież znów się zobaczymy. Przed nami dwa miesiące letniego odpoczynku. Niech to będzie czas słonecznych dni, radosnych chwil, wakacyjnych przygód, ciekawych spotkań. Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Nabierzcie sił na kolejny rok szkolny! Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor i Rada Pedagogiczna SOSW w Sokółce

Zdjęcia