http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_983/2_t2.jpgPrzedłużająca z powodu koronawirusa izolacja domowa nie przeszkodziła naszym uczniom w mobilizacji i wzięciu udziału w konkursie plastycznym pt. „W ogrodzie marzeń”. Zainspirowani przez panią Ewę Wińską  uczniowie: Mateusz z kl. IV oraz Ola i Angelika z klasy VI wykonali pod kierunkiem rodziców i wychowawców z Domu Dziecka piękne prace plastyczne. Wszystkie działania oraz instruktarz były koordynowane online. W ten sam sposób dostarczyliśmy prace organizatorowi - Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Warninie. Konkurs objęty był patronatem Zakątka Inspiracji „Dobrzycówka” oraz PPHU „Hortulus” w Dobrzycy i odbywał się dwuetapowo. Prace oceniane były przez komisję konkursową oraz brały udział w plebiscycie likeów na facebooku.

W efekcie nasi młodzi artyści otrzymali od organizatorów i sponsorów dyplomy i nagrody za udział, za które serdecznie dziękujemy.
Zachęcamy Was uczniowie do dalszego rozwijania swoich pasji plastycznych.

Ewa Wińska

Zdjęcia