http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_998/p9150045_copy_t2.jpg15 września 2020r w piękne letnie popołudnie społeczność internacka bawiła się wspaniale na placu zabaw w pobliżu internatu. Nie zabrakło zabaw integracyjnych z chustą animacyjną, puszczania baniek mydlanych, rysowania kredą na chodniku. W nowym roku szkolnym powitaliśmy w gronie internackim nowych wychowanków- Pawła i Julkę. Dołożymy wszelkich starań, aby czuli się oni u nas jak w domu! Na koniec tradycyjnie nie mogło zabraknąć ogniska z pieczeniem pysznych kiełbasek i chleba.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny w internacie będzie tak udany, jak nasze dzisiejsze popołudnie i nie przerwie go żaden wirus!

Galeria

 Małgorzata Hołownia-Iwanow