http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_84/dsc08085.jpg

6 grudnia 2012 r. odbyły się w naszej szkole Mikołajki. Przed rozpoczęciem zabawy św. Mikołaj drzemał sobie w fotelu, co wzbudziło niesamowite wrażenie i zaciekawienie u dzieci. Podchodziły do Mikołaja, dotykały go, ciągały za nos i czapkę, a On nadal smacznie spał. 
Prowadząca p. Grażyna Tymoszuk przywitała wszystkich miłych gości i zaprosiła do wspólnej zabawy. Na początku sprawdziła co dzieci wiedzą na temat św. Mikołaja. Dzieci oczywiście wykazały się dużą znajomością tematu, znały odpowiedź na każde pytanie. Następnie wszyscy wysłuchali magicznej opowieści o Mikołaju.
Nadszedł w końcu czas, aby obudzić Wielkiego Gościa. Prowadząca p. Marta Kawrygo - Leonowicz zaproponowała, aby chętne dzieci podeszły bliżej zrobiły koło i tańczyły wokół Mikołaja próbując Go obudzić. W końcu udało się, Mikołaj wstał przeciągnął się i powitał zgromadzonych zapraszając do wykazania się swoimi umiejętnościami poprzez udział w konkurencjach.
Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach, Mikołaj przyglądał się bacznie wszystkim konkurencjom i nagradzał zwycięzców cukierkami. Na koniec wszyscy zebrani otrzymali słodki upominek prosto z rąk św. Mikołaja.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.