https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1042/received_1006823196467553_copy.jpegW dn. 26.11.2020 roku uczniowie z Młodzieżowej Rady Internatu pod kierunkiem pań: Zyty Biernackiej i Kasi Dylewskiej zorganizowali plemienne otrzęsiny p.h. „HAKUNA MATATA” w przebraniach rodem z plemion afrykańskich.Nowoprzybyli wychowankowie musieli przejść przez szereg zadań testujących ich umiejętności życia w plemieniu.

Pod czujnym okiem głównych wodzów Dyrelalli z Piaskowej Góry i Betataty z Kamiennej Góry byli poddawani różnym próbom m.in. wypicia tajemniczego napoju, zjedzeniu pożywienia niewiadomego pochodzenia, przejścia przez rzekę pełnej krokodyli, polowanie w celu zdobycia pożywienia, a tak

że skoków przez ognisko. Rywalizacja o przetrwanie była zacięta i emocjonująca. Na szczęście wszyscy wykazali się wystarczającą ilością sprytu, zręczności i odwagi. Dowiedli, że nadają się na młodych wojowników o sprawiedliwość, prawo i koleżeńskość i dzięki temu zostali przyjęci do naszej Rodziny.

Otrzęsiny zakończyły się ślubowaniem oraz szalonym plemiennym tańcem. Nowoprzybyłych serdecznie witamy w szeregach wychowanków internatu!

Galeria 

Katarzyna Dylewska , Zyta Biernacka