https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1052/20201216_170001_t2.jpg„Przyjemność dawania pamięta się dłużej niż przyjemność brania”
Nicolas de Chamfort.

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia są doskonałą okazją do pomocy i dzielenia się z potrzebującymi. W dniach 10-16.12.2020r. została przeprowadzona przedświąteczna zbiórka żywności dla podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce.

Klienci sklepów Jaskółka, TOP Market, Gama zostawiając w oznakowanych wózkach zakupowych  głównie artykuły spożywcze udowodnili, że mają ogromne serca, że potrafią się dzielić, że są gotowi do niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują. Sprawili, że podopieczni stowarzyszenia będą mogli spędzić święta w dobrej i spokojnej atmosferze, nie martwiąc się o podstawowe rzeczy.

Dzięki ofiarności klientów udało się zebrać pokaźną ilość różnorodnych artykułów spożywczych, przez co zostało udzielone wsparcie 31. podopiecznym stowarzyszenia w postaci paczek żywnościowych. Szacowana wartość paczki to około 95 zł.

Serdecznie dziękujemy Panu Piotrowi Rećko – Staroście Sokólskiemu, Panu Zbigniewowi Ganzke -  Prezesowi sieci sklepów „Jaskółka” Sp. z o. o., Panu Krzysztofowi Baranowskiemu właścicielowi spółki TOP MARKET i kierownikom sklepów za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki. Z całego serca dziękujemy wszystkim darczyńcom, pamiętajmy „dobro powraca”.

Zdjęcia