http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1054/316a914b-547e-462a-b071-7b8794732c9c_copy.jpegW wydaniu specjalnym FAMILIADY w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia rywalizowały dwa zespoły: prezenterzy „Pytania na Śniadanie” – Marzena Rogalska, Aleksander Sikora, Małgorzata Tomaszewska i dziennikarze sportowi: Jacek Kurowski, Rafał Patyra i Sebastian Szczęsny. Po serii pytań związanych m.in. ze Świętami Bożego Narodzenia padła główna wygrana w wysokości 26341 zł. Czek z tak wysoką wygraną przekazano przedstawicielkom Stowarzyszenia obecnym na nagraniu: Beacie Tur i Małgorzacie Hołownia – Iwanow.

Serdecznie dziękujemy: Produkcji Programu, prowadzącemu Karolowi Strasburgerowi
i grającym dla nas zespołom za przekazanie wygranej Stowarzyszeniu na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce na organizację podopiecznym turnusu rehabilitacyjnego. Podziękowanie kierujemy również do Pana Piotra Rećko – Starosty Sokólskiego, który udostępnił samochód na wyjazd do TVP na nagranie wydania świątecznego programu FAMILIADA. Niestety z powodu ograniczeń pandemicznych w nagraniu nie mogli uczestniczyć podopieczni.

Galeria