http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1062/1611171020019_3_copy.jpegDnia 20.01.2021 odbył się apel, podczas którego uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody za uczestnictwo w dwóch konkursach: tanecznym i plastycznym. Konkurs taneczny ph. „Baw się i Tańcz” został zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II oraz Stowarzyszenie „Małe Marzenia” w Bielsku Podlaskim. Grupa uczniów z naszej szkoły w składzie: Kamil O., Iza K. Angelika P., Jakub C., Mirosław M., Mateusz K., Małgorzata Ł., Natalia K., Joanna K. otrzymała nagrodę główną. Z kolei w konkursie plastycznym o zasięgu wojewódzkim ph. „Jesienią malowane”, którego organizatorem był Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego Nr 2 

w Białymstoku nagrodzeni zostali następujący uczniowie:

W kategorii klas 0-3

I miejsce - Agnieszka U.

II miejsce - Wojciech K.

III miejsce - Tomasz Sz.

W kategorii klas 4-8

I miejsce - Angelika P.

II miejsce – Dawid F.

III miejsce – Artur G.

Wyróżnienie – Kamil Z., Aleksandra K.

W kategorii młodzież szkół średnich

III miejsce – Ewa M.

Wyróżnienie – Sylwia G., Katarzyna A., Wiktoria S.

Wszystkim laureatom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

GALERIA 

          D. Kozaczyńska, M. Januszkiewicz