http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1063/1611687753741_copy.jpgDnia 26.01.2021 uczniowie naszej szkoły z zaciekawieniem obejrzeli transmisję teatralną na żywo, spektakl pt. „Adonis ma gościa”. To propozycja Teatru im. A.Sewruka w Elblągu, opowiadająca historię przypadkowego spotkania dwóch zupełnie różnych od siebie bohaterów: domowej papugi,  Adonisa i ulicznej wrony, Węgla. To spotkanie zmieniło życie każdego z nich, połączyły ich  marzenia o wolności i przyjaźni. Autorem sztuki jest Fred Apke. Dramatopisarz opowiada historię zetknięcia dwóch światów, aby pokazać proste przesłanie, które mówi, że mimo odmienności najważniejszy jest szacunek. Inny nie znaczy gorszy, a prawdziwa przyjaźń pozwala osiągnąć wielkie cele. Galeria 

Elżbieta Januszko-Szymaniuk, Marta Januszkiewicz