http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1082/img_3191_t2.jpg„Miarą Twojego człowieczeństwa
jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka”

W dniach 18-21.03.2021r. została przeprowadzona przedświąteczna zbiórka żywności podopiecznym Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce. Klienci sklepów Jaskółka oraz sklepów Biedronka okazali swoje ogromne serca dzieląc się z potrzebującymi. Przekazując podstawowe artykuły do oznakowanych koszy w sklepach udowodnili, że są gotowi do niesienia pomocy. Z przekazanych produktów powstało 18. paczek żywnościowych, które uzupełnią zapasy najbardziej potrzebującym rodzinom podopiecznych stowarzyszenia.

Dzięki wspaniałym Darczyńcom będą mogli spędzić święta w dobrej i spokojnej atmosferze, nie martwiąc się o podstawowe rzeczy. Z całego serca dziękujemy za przychylność w zorganizowaniu zbiórki oraz gest niesienia pomocy: Panu Piotrowi Rećko – Staroście Sokólskiemu, Panu Zbigniewowi Ganzke - Prezesowi sieci sklepów „Jaskółka” Sp. z o. o., Dyrekcji sieci sklepów Biedronka, Kierownictwu i Personelowi sklepów oraz niezawodnym Darczyńcom, którzy swoją ofiarnością wsparli akcję i przekazali zakupione produkty do specjalnie oznakowanych koszy, Dziękując za owocną współpracę i hojność życzymy zdrowych, pogodnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, a także wiele satysfakcji z podejmowanych działań na rzecz innych.

Zdjęcia