http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1087/2_copy.jpg22.04.2021r.w godzinach 9-10, w naszym ośrodku odbyły się zajęcia warsztatowe z okazji  Dnia  Ziemi. Wychowankowie internatu na zajęciach  koła ekologicznego przygotowali potrzebne do zajęć  pomoce. Na spotkaniach w poszczególnych klasach i w przedszkolu, drzewo namalowane na  makiecie z  ziemią zostało ozdobione zielonymi listkami z imionami dzieci. Był to wyraz solidarności ze wszystkimi, którzy dążą do promowania postaw ekologicznych. Młodsze dzieci wzięły także udział w zabawie ruchowej z naśladowaniem ,,ziemia, woda, powietrze”. Nasi uczniowie przypomnieli też sposoby dbania o czystość środowiska.Wszyscy zgodziliśmy się, że działania ludzi powinny być skupione na ochronie naszej planety.

,,Przywróćmy naszą ziemię” to hasło tegorocznych obchodów Dnia  Ziemi. Mamy nadzieję, że coroczne inicjatywy naszych wychowanków rozwiną i utrwalą pozytywne postawy, które zaowocują w codziennej trosce o przyszłość naszej planety.

Galeria

Organizator zajęć- Katarzyna Bubieniec.