http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1102/190872880_844195739514010_7596034061374521337_n_1_copy.jpg24 maja 2021 r. w Kuratorium Oświaty w Białymstoku odbyła się uroczystość  wręczenia odznaczeń nauczycielom i pracownikom oświaty,  z udziałem Pana Dariusza Piontkowskiego – Wiceministra Edukacji. Podczas uroczystości odznaczenia otrzymały między innymi, nauczycielki ze Specjalnego Ośrodka Szkolno–Wychowawczego w Sokółce. Pani Lila Zajkowska została odznaczona Medalem  Złotym, a Katarzyna Bubieniec Srebrnym, za Długoletnią Służbę. Obie Panie to nauczycielki pracujące od wielu lat z młodzieżą niepełnosprawną,  pełne pasji i zaangażowania w  swojej  codziennej pracy.   W  kontaktach z uczniami cechuje je życzliwość i serdeczność oraz umiejętność budowania poczucia własnej wartości. Są cenione przez współpracowników, uczniów i rodziców za sumienność i obowiązkowość. Aktywnie współtworzą pozytywny wizerunek szkoły.                                Serdecznie gratulujemy naszym koleżankom.   

GALERIA   

Dyrektor SOSW – Elżbieta Szomko