http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1123/204967042_135696198574341_9078059377462878739_n_copy.jpgDnia 23 czerwca 2021r w godzinach 17.00 - 19.00 odbyła się gra terenowa ph. Jestem bezpieczny”, w której uczestniczyli wychowankowie internatu SOSW w Sokółce.                   

Celem zabawy było: utrwalenie umiejętności prawidłowego i bezpiecznego poruszania się w terenie, a także propagowanie aktywności fizycznej. Wychowankowie w formie zabaw zręcznościowych i ruchowych aktywnie uczestniczyli w grze zorganizowanej przez p. Małgorzatę Hołownię - Iwanow, Katarzynę Bubieniec i Martę Kulmaczewską.

Zadaniem wychowanków było wykonanie 15 zabaw, które były dokumentowane zdjęciami. Radość uczestnikom gry przyniosły zabawy np. min. udawaj, że jesteś gwiazdą filmową i pozuj do zdjęć, spróbuj głaskać swój brzuch a jednocześnie klepać się w głowę, choć jak kura, znajdź sobie kamień, który jest twoim jajkiem i opiekuj się nim do końca zabawy czy zwiń język w rurkę, zrób króliczy dzióbek i poruszaj ustami.

W trakcie zabawy doszło do integracji i koleżeńskiej współpracy.

Poznane i utrwalone zostały również zasady prawidłowego i bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji.

Wszystkich uczestników ucieszyła kolacja w postaci pieczonych kiełbasek a także słodki poczęstunek. Zabawa upłynęła w bardzo miłej i radosnej atmosferze.Już wkrótce wakacje, wszystkim wychowankom życzymy miłego i bezpiecznego wypoczynku.

Galeria 

Organizatorzy:Małgorzata Hołownia – Iwanow

Katarzyna Bubieniec

Marta Kulmaczewska