http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1144/1r_copy.jpgPo wakacyjnej przerwie uczniowie i nauczyciele pełni zapału wrócili do szkolnych obowiązków. Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/2022 odbyła się w świetlicy Ośrodka. Uczniów, Rodziców i Nauczycieli powitała Pani Dyrektor Elżbieta Szomko, która życzyła wszystkim wychowankom sukcesów szkolnych oraz przyjemności z odkrywania wiedzy. Podczas spotkania Pani Dyrektor SOSW  przekazała najważniejsze informacje dotyczące bieżącego roku szkolnego, w tym organizację szczepień podopiecznych ośrodka. Przekazała także informacje, iż realizowana w SOSW w Sokółce innowacja pedagogiczna „Na tropie zagadek – escape room w edukacji szkolnej”, której inicjatorkami były panie Urszula Drewniak i Zuzanna Szarkowska-Czeczko, została uznana przez Kuratorium Oświaty w Białymstoku jako „Przykład dobrych praktyk” realizowanych w podlaskich szkołach i placówkach. Na zakończenie uroczystego spotkania nowi uczniowie oraz uczniowie rozpoczynający nowy etap edukacyjny złożyli ślubowanie na sztandar ośrodka, obiecując być dobrym uczniem i dbać o honor ośrodka. Miłą niespodzianką była wizyta Starosty Sokólskiego Pana Piotra Rećko, który  odwiedził uczniów i wychowawców w klasach, życząc wszystkim uczniom, aby nadchodzący rok szkolny  obfitował w nowe doświadczenia i wiedzę, a także wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów. 

Galeria