http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1146/241751737_1340954606302586_1680671064818365760_n_copy.jpgDnia 13 września 2021 uczniowie kl 3 SP Geniusze wraz z wychowawczynią uczestniczyli  w  zajęcia integracyjnych w SOSW w Sokółce. Do wspólnych „harców” w sali rekreacyjno –rehabilitacyjnej i poznawania świata polisensorycznie  czyli dotykiem, smakiem, wzrokiem zaprosiła ich p. Zuzanna Szarkowska- Czeczko wraz z klasą 4-6 SPU.

W czasie zajęć uczniowie uczestniczyli w zabawach integrujących ich oraz wszystkie ich zmysły na łóżku wodnym.

Uczestnicy zajęć wykorzystywali materiały o różnych strukturach i fakturach które wpływały na pracę rąk i palców. Kolorowe światła, światłowody mieniące się różnymi kolorami, wyświetlane na ścianie obrazy stymulowały wzrok i doznania uczniów

Czy biel jest zawsze biała ? – doświadczenia z użyciem ultrafioletowego światła pokazało im że czasem jest jednak fioletowa.

Wielkie kształtki rehabilitacyjne posłużyły jako doskonały materiał do wspólnej budowli oraz  toru przeszkód , który okazał się mega łatwy dla uczestników zajęć.

Wspólna zabawa dostarczyła uczniom mnóstwo frajdy , doznań i stymulacji.

To były naprawdę fajne zajęcia.

Galeria 

                                                                                       Zuzanna Szarkowska-Czeczko