http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_90/obraz_026.jpg

17.01.2013r. „Uroczysko Lipnik” w Jasionóweczce Państwa Jolanty i Adama Kochańskich było miejscem kuligu wychowanków internatu i dzieci z powiatu monieckiego.
Organizatorem zimowego spotkania integracyjnego był pan Krzysztof Pochodowicz z  Moniek i jego Gazeta „Wiadomości Lokalne”.

Kulig jechał leśną trasą, wśród oszronionych drzew. Konie z trudem ciągnęły sanie przez zaspy śnieżne. Po przejażdżce saniami, z apetytem zjedliśmy pyszny, ciepły bigos naszych pań kucharek. Rozpoczęła się zabawa: tańce i zabawy przy ognisku z akompaniamentem akordeonu, pieczenie kiełbasek, zjazdy z górki na sankach. Wiele emocji wzbudziła przygotowana karuzela i „ślizgi” na lodzie wokół jej osi.

W trakcie spotkania była też dyskoteka. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, nie chcieliśmy wracać do Sokółki. Dzień obfitował w wiele wrażeń, które na pewno będziemy mile wspominać. Kolejny kulig – za rok. Zdjęcia do obejrzenia tutaj.