http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1166/244377173_1008228489970665_4891097123741247910_n_copy.jpgW dniu 1 października gościliśmy w naszej szkole „Karawanę Bez Granic”. Karawana jest projektem organizowanym przez Salezjański Ośrodek Wychowawczy w Różanymstoku w ramach Festiwalu Młodzieży bez Granic.

Młodzi ludzie z różnych stron świata wspólnie tworzą wędrowny spektakl zawierający elementy teatralne, muzyczne, taneczne. W tym roku w Karawanie uczestniczą artyści między innymi z Indii, Czech, Brazylii, Polski. Z zaciekawieniem mogliśmy obejrzeć pokazy akrobatyczne, posłuchać śpiewu czy gry na bębnach.

Zaproszeni goście zapewnili wszystkim zebranym rozrywkę oraz dobrą zabawę. W ramach podziękowania otrzymali gromkie brawa i kwiaty własnoręcznie wykonane przez naszych wychowanków. Po zakończeniu występu był czas na wspólne zdjęcia oraz rozmowę z artystami.

Dziękujemy!

GALERIA 

Marta Januszkiewicz