http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1172/15den_copy.jpg„Za trud, za serce, za uśmiech…” pod takim hasłem w Specjalnym  Ośrodku Szkolno – Wychowawczym odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia Pani Elżbieta Szomko – Dyrektor SOSW, która przywitała wszystkich obecnych i odczytała listy z życzeniami od Senatora Rzeczypospolitej Polskiej – Mariusza Krzysztofa Gromko oraz Posła Rzeczypospolitej Polskiej – Jarosława Zielińskiego, po czym skierowała słowa podziękowania  w stronę nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi za zaangażowanie oraz pracę na rzecz uczniów, a następnie wręczyła Nagrody Dyrektora SOSW.W kolejnej części uroczystości głos zabrali uczniowie, którzy w scenerii przygotowanej przez Panią Edytę wraz z naszymi przedszkolakami, pod czujnym okiem pań: Zyty i Kasi występami uświetnili ten wyjątkowy dla edukacji dzień. Uczniowie doceniając trud włożony w edukację i wychowanie dziękowali wierszem i piosenką, zarówno nauczycielom jak i pozostałym pracownikom ośrodka. Wiele ciepłych słów popłynęło w ich kierunku, w piękny sposób wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, za jego poświęcenie i troskę o dobro uczniów. Uroczystość uświetniła komiczna inscenizacja p.t. „Z życia pewnego ucznia”  przygotowana przez panie Beatę i Małogosię. Zostały wręczone także piękne upominki przygotowane przez uczniów klas PDP pod pieczą Pana Zenka oraz upominki wykonane przez uczniów kl. 4-6 pod bacznym okiem pani Agnieszki. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim, którzy pracują w naszym Ośrodku zdrowia, cierpliwości i uśmiechu na co dzień. Sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie wymagającym zaangażowania i cierpliwości. Po zakończonej akademii wszyscy udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez fantastyczne mamy naszych podopiecznych.

Galeria 

Katarzyna Dylewska