http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

http://www.soswsokolka.pl/images/kredki.jpeg

13.02.2013r. w Filii nr 1 Biblioteki Publicznej na Osiedlu Zielonym w Sokółce odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego ph. „Czarownice w bajkach mieszkają i na miotłach latają”. Konkurs miał na celu rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej dzieci poprzez sztukę oraz reklamowanie zbiorów biblioteki i zainteresowania najmłodszych czytelników bajkami.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie prac przedstawiających czarownicę i jej tajemniczy świat, nasi wychowankowie również wzięli w nim udział, zdobywając czołowe miejsca oraz nagrody.

A oto nasi laureaci:

W kategorii 9-12 lat I miejsce zajął Mirosław Maciuś - praca pod kier p. B. Boguszewskiej

W kategorii 9-12 lat III miejsce zajęła Sylwia Gilewska - praca pod kier. p. E. Wińskiej

Wyróżnienie zdobył Michał Matyskiel za pracę wykonaną pod kier. p. E. Wińskiej

Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe, a ich opiekunowie pamiątkowe podziękowania. Dla uczestników konkursu przygotowany był również słodki poczęstunek.

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!

Zdjęcia z rozstrzygnięcia konkursu.