http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1209/262070187_486105472723910_5402424335476978777_n_copy.jpgW pewien listopadowy dzień do naszego Ośrodka przyszedł list podpisany przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę. Zawierał podziękowania za udział w akcji Narodowego Czytania. Była to bardzo sympatyczna niespodzianka.

Do listu dołączono egzemplarz "Moralności Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej wydany przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Szczególni miłe były słowa zamieszczone na pierwszej stronie zawierające podziękowanie za udział w akcji Narodowego Czytania podpisane przez Pana Prezydenta i Panią Agatę Kornhauser - Dudę.

Jest nam bardzo przyjemnie, że udział naszego Ośrodka i zaangażowanie młodzieży w akcję Narodowego Czytania zostaływ ten sposób wyróżnione.

Galeria

Katarzyna Zalewska