http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

„Mikołaju nasz, dużo paczek masz.

 Jak Cię ładnie poprosimy, to nam jedną dasz?”

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1218/263377280_286111950107644_3410392781370801924_n_copy.jpg

6 grudnia był magicznym dniem pełen radości i pozytywnych emocji. Uczniowie z Branżowej Szkoły I Stopnia SOSW w Sokółce wraz z wychowawcą klasy – p. Bożeną Mróz świętowali Mikołajki klasowe. Wszyscy włączyli się w dekorację klasy motywami świątecznymi, własnoręcznie wykonali ozdoby z papieru, ubrali choinkę, złożyli sobie wzajemnie życzenia, wręczyli drobne upominki. Jak na kucharzy przystało nie mogło zabraknąć własnoręcznie wykonanych wypieków. W tym roku na stołach królowały wyroby z ciasta parzonego w postaci pysznej karpatki z kremem i ptysiów z bitą śmietanką. Wszystkim bardzo smakowały. W ten piękny dzień nasza klasa uczestniczyła również w szkolnych Mikołajkach świętując Imieniny Świętego Mikołaja. Uczestniczyliśmy w zabawach prowadzonych przez Panią animatorkę ze Starostwa Powiatowego w Sokółce. Zwieńczeniem dnia było wspólne zdjęcie klasy ze św. Mikołajem i Panią Dyrektor. Uczniowie otrzymali również słodkie prezenty, za które bardzo dziękują.

Na koniec życzenia od klasy: „Niech Mikołaj przyniesie Ci worek zdrowia, szczęścia i pociechy dla serca!”

Galeria 

Wychowawca klasy - Bożena Mróz