http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1232/265956528_446516830427162_7325514849383752139_n_copy.jpgW maju tego roku Komisja Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej we współpracy z Fundacją Cyryla i Metodego - Inicjatywa Tato.Net, ogłosiła 6. edycję konkursu "List do Taty". Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak. Konkurs był organizowany w okręgach wyborczych senatorów, którzy zgłosili się do udziału w jego przeprowadzeniu. Powiat białostocki, sokólski oraz miasto Białystok, znalazły się pod opieką senatora Mariusza Gromko. Nasza uczennica, Natalia Kowejsza, została jedną z laureatekw etapie okręgowym. List Natalii „wyróżnił się indywidualnością, samodzielnością, szczerością i autentycznością. Umiejętnie pokazała rolę swego taty w jej życiu i rodzinie.” W konkursie wziął udział także Mateusz Kisiel. Uczniowie otrzymali nagrody oraz listy gratulacyjne od pana senatora.Celem tej inicjatywy było skierowanie uwagi opinii publicznej na niezastąpioną rolę ojca lub męskiego wzorca osobowego w życiu dziecka i propagowanie odpowiedzialnego ojcostwa. Konkurs był adresowany do uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych, których zadaniem było napisanie pracy na temat: kim jest i co dla mnie znaczy mój tata.

Galeria 

Koordynatorem konkursu w Ośrodku była pani Katarzyna Zalewska