http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obrazy artykułów: sosw_warszawa7.jpgW dniach 14–15 września grupa uczniów naszego ośrodka uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Program wyjazdu był bardzo interesujący. Po przybyciu do stolicy i rozgoszczeniu się w przyjaznych progach Zespołu Szkól Specjalnych na ulicy Weterynaryjnej, uczniowie brali udział w ciekawych zajęciach arteterapii na temat: „Magia soli”. Wieczorem odbyły się pasjonujące rozgrywki w kręgielni Hula Kula  oraz wieczorny spacer po stolicy, która po zachodzie słońca, w świetle neonów wygląda niezwykle. Następnego dnia, po śniadaniu uczestnicy mieli zajęcia terenowe w warszawskim ogrodzie zoologicznym na temat: „Poznajemy zwierzęta egzotyczne w ZOO, żyjące w zróżnicowanych środowiskach naturalnych”. Po spacerze na Placu zamkowym i Krakowskim przedmieściu obiad we włoskiej pizzerii smakował wybornie.

ŻEGNAJ WARSZAWO, JESTEŚ PIĘKNA! Zapraszamy do galerii

Organizatorzy: Elżbieta Margielewicz, Małgorzata Zarachowicz