http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1237/271781936_495730272134449_4240968122953240347_n_copy.jpgCzwartek 20 stycznia przepełniony był muzyką i zabawą.
Uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego towarzyszyło w tym dniu wiele wrażeń i emocji. Zabawa choinkowa była doskonałym podsumowaniem I półrocza roku szkolnego.

Uczniowie oczywiście nie zawiedli i bardzo dobrze przygotowali się do tego dnia. Wystąpili w ciekawych strojach karnawałowych przedstawiających postacie z bajek, wróżki, smoki i rycerzy.

Niewątpliwą atrakcją okazały się konkursy i zabawy prowadzone przez Panią Elżbietę Rapiej -animatorkę z Powiatowego Domu Kultury. Warto tu wspomniećtańce z chustą animacyjną,rzuty do celu papierowymi kulamiczy przeciąganie liny. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc we wspaniałych zabawach proponowanych przez prowadzącą a świadczyły o tym ich uśmiechnięte, szczęśliwe buzie, za co serdecznie dziękujemy pani Elżbiecie.
Słodki poczęstunekprzygotowany w klasach był chwilą dla ,,złapania” oddechu, po którym wszyscy wrócili na świetlicę, aby bawić sięprzy rytmach muzyki puszczanej przez szkolnego DJ. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. 

Nie zabrakło oczywiście Mikołaja z dalekiej Laponii z workiem prezentów. Mikołaj najpierw wysłuchał pięknych piosenek i wierszyków, które już od kilku dni uczniowie  przygotowywali  dla niego w prezencie, później  obdarował je prezentami, wykonał wspólne zdjęcia  i oczywiście pomimo zmęczenia i podeszłego wieku zatańczył.

Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku.
Tegoroczna choinka w SOSW  należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale szczęśliwi i zadowoleni z prezentów.

Galeria 

Dorota Kozaczyńska