http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1238/271937288_7129796917060992_7902205073473271496_n_copy.jpgOd listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbywają się zajęcia taneczne, które prowadzi p. Anna Kędyś-Arent. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Utworzyły się dwie taneczne grupy, z podziałem na wiek. Na zajęciach dzieci i młodzież rozwijają swoje talenty tańcząc do różnych rodzajów muzyki - od klasycznej, przez filmową aż do rozrywkowej.

W tańcu wykorzystywane są różnego rodzaju rekwizyty, takie jak kolorowe chusty, wstążki gimnastyczne czy obręcze. Ale także te mniej konwencjonalne, np. świecące pałeczki czy świecące balony. Zajęcia taneczne to nie tylko poprawa kondycji, to również zwiększenie możliwości ruchowych ciała, uwrażliwianie na muzykę, nauka współdziałania w grupie, poprawa nastroju i humoru. P. Ania wraz z grupami tanecznymi już niedługo planują występ dla szerszej publiczności. Już nie możemy się doczekać.

Galeria 

 Pozdrawiam, 

Anna Kędyś-Arent