http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1244/0_t2.jpg„Powiedział Bartek, że dziś tłusty czwartek, a Bartkowa uwierzyła, dobrych pączków nasmażyła”.

Pod takim hasłem obchodziliśmy dzisiaj w naszym Ośrodku „Święto pączka”. Podczas uroczystości gościliśmy „Piekarnię u Eli”, która przygotowywała nam przepyszne, słodziutkie i świeże pączuszki. Dzień był pełen miłych niespodzianek. Czekały na nas różne konkurencje, przy których musieliśmy się wykazać się sprawnością fizyczną jak i sprytem. Tak więc zjadaliśmy pączki na czas bez użycia rąk, ścigaliśmy się z pączkiem na łyżce czy tez rozpoznawaliśmy smaki z zakrytymi oczami.

Obejrzeliśmy również ciekawy film o historii tłustego czwartku. Na koniec bawiliśmy się razem na szkolnej już ostatniej w karnawale dyskotece. Był to bardzo miły i przyjemny czas spędzony razem.

Zdjęcia