http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

                                                     W karnawale, w karnawale Dookoła wielkie bale,                                                      Gdy muzyka pięknie gra, Dobry humor każdy ma!

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1246/p2150018_copy.jpgW dn. 15.02.2022r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym odbył się Maskowy Bal Karnawałowy. Celem zorganizowanej imprezy była integracja całej społeczności internatu Ośrodka, kultywowanie tradycji związanych z karnawałem  oraz dobra zabawa.

Impreza rozpoczęła sie od uroczystego przywitania wszystkich uczestników przez prowadzące, następnie bal został oficjalnie otwarty wspólnym tańcem w kole do melodii „Niech żyje bal”. Wszyscy uczestnicy przybyli w maskach karnawałowych, wykonanych według własnego pomysłu. Nie zabrakło również wesołych karnawałowych zabaw i konkursów , których zwycięzcy byli nagradzani słodką niespodzianką. Uczestnicy mogli sprawdzić się min. w zabawach zręcznościowych „przejdź pod liną”, „gąsienica” czy „na ziemi zostaje” oraz w konkurencjach tanecznych: „taniec na gazecie”, czy „taniec z balonem.

Podczas imprezy odbyło się również rozstrzygniecie konkursu na najpiękniejszą i najbardziej pomysłową maskę karnawałową a zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci słodyczy.

Wspólna zabawa dostarczyła wychowankom wiele przeżyć i radości. To był przyjemnie spędzony czas, na którym uczestnicy pokazali, że chcą i potrafią dobrze się bawić.

Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!

Galeria 

Organizatorami balu były panie: B. Boguszewska i B. Żółtko