https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1251/275273203_4868576443218241_3303949514068458870_n_1_copy.jpgDZIEŃ KOBIET był bardzo wyjątkowym dniem w SOSW. Od samego rana każda kobieta i kobietka - ta duża i ta najmniejsza, mogła się poczuć jak bardzo wyjątkowa osoba, a to za sprawą naszych chłopców z Młodzieżowej Rady Internatu, którzy od samego rana obdarowywali Je wszystkie tulipanami. Poza tym Nauczycielki i Panie z personelu były przy wejściu witane przez delegację panów pracujących w SOSW i obdarowywane owocowym podarunkiem.

Cała społeczność Ośrodka uczestniczyła również w pokazie mody, który niemalże dorównał pokazom najznamienitszych projektantów świata. Uczennice, pod kierunkiem swoich wychowawców, przygotowały prezentacje pełne kolorów i ciekawych pomysłów z wykorzystaniem różnych materiałów i dodatków. Modelki prezentowały swoje stroje na wybiegu, a prowadzące pokaz nauczycielki, pani Edyta i pani Beata, przedstawiały zalety kreacji.

Zwieńczeniem tego dnia były muzyczne życzenia przygotowane w postaci filmu przez panią Kasię Dylewską i panią Zytę Biernacką, na których to męska część naszego Ośrodka, najpiękniej jak tylko potrafiła, złożyła życzenia wszystkim kobietą, paniom, mamom, babciom, ciociom i siostrom.

Drobną niespodziankę przygotowała również pani Kasia Zalewska – kupony z miłymi słowami o kobietach, które mogły zabrać ze sobą dziewczyny lub chłopcy mogli je podarować ulubionej koleżance. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i włożenie serca by ten dzień dla nas kobiet był miły, relaksujący i ciepły.

Galeria

  Edyta Kondrat