http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/wystawa_111538.jpgW marcu 2022r. w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce została wyeksponowana pokonkursowa wystawa prac uczniów SOSW w Sokółce ph. „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”.

Przepiękne i bajecznie kolorowe prace wykonane rożnymi technikami plastyczno- technicznymi  powstawały na zajęciach szkolnych, w czasie wolnym oraz na zajęciach świetlicowych w internacie. W ich tworzenie chętnie zaangażowali się nie tylko starsi ale również i najmłodsi wychowankowie.

Wystawę przygotowały p. B. Boguszewska i M. Hołownia- Iwanow.

Jest to doskonała okazja do prezentacji osiągnięć naszych uczniów i rozwijania wieloletniej już współpracy z Biblioteką. Dziękujemy za wsparcie i miłe przyjęcie oraz umożliwienie promocji naszych „Małych- Wielkich” talentów w lokalnym środowisku.

 Beata Boguszewska