http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/teatr.jpeg Dnia 25 marca rzeszowski Teatr Maska zabrał małych widzów z całej Polski do "Zaginionego świata". Spektakl pod takim właśnie tytułem był kolejną propozycją Internetowego Teatru TVP dla Szkół. Uczniowie klasy I SPU i VII-VIIIA SPU z zaciekawieniem obejrzeli przedstawienie w reżyserii Grzegorza Grecasa, powstałe na motywach powieści sir Arthura Conana Doyle’a. Główną bohaterką przedstawienia jest Natalia - córka profesora Challengera, który organizuje wyprawę w poszukiwaniu żywych dinozaurów. Dziewczynka za wszelką cenę chce spotkać jednego z nich. Ponadto przekonuje się, że na prawdziwego przyjaciela można natrafić w najmniej spodziewanych miejscach.

  Elżbieta Januszko-Szymaniuk, Marta Januszkiewicz