http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1258/received_698219671194953_copy.jpegDnia 26 marca 2022r. odbyła się Gra Miejska Zuchowa „Fineasz i Ferb”. Organizatorami gry była 32 Gromada Zuchowa „Wilczki”. W skład naszego patrolu, który wyruszył jako trzeci wchodziły zuchy z 32 GZ „Wilczki” i harcerze z 9 DHNS „Iskierki”. Opiekę sprawowały: dh Marta Kulmaczewska i pwd Monika Mróz. Głównymi celami gry było: integracja zuchów i harcerzy, poznanie topografii miasta Sokółki, propagowanie aktywności fizycznej oraz nauka i utrwalanie prawidłowego  i bezpiecznego poruszania się w terenie. Zadaniem uczestników było odszukanie 5 punktów na mapie i w terenie oraz wykonanie przypisanych zadań min: „Młodość dziadków”, „Zadania z zastępem ogników”, „Gdzie jesteś Pepe Panie Dziobaku”, „Dundersztyc i jego nikczemne plany” oraz „Wynalazki Fineasza i Ferba”.

Po przejsciu wszystkich punktów i prawidłowym wykonaniu zadań odbyło się ognisko z kiełbakami i gorącą herbatą.

Następnie na uroczystym apelu ogłoszono wyniki i nagrodzono wszystkich uczestników. Pomimo zimnej i wietrznej pogody wszyscy bawili się świetnie.

Galeria 

 pwd Monika Mróz, dh Marta Kulmaczewska