/images/bal.jpg

Kryzysu w pomaganiu nie ma – przekonaliśmy się o tym 9 lutego 2013 roku na zorganizowanym już po raz ósmy Walentynkowym Balu Charytatywnym na rzecz wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Sokółce.

Dochód z organizacji Balu wyniósł ponad 4 tysiące złotych -  (4 306 ).

Dla społeczności sokólskiej to już tradycja. Mimo, że zaproszenia nie były tanie,  to około 80 osób bawiło się  tego wieczoru  w pięknej sali bankietowej CENTURIA.

Podczas  Balu nie zabrakło odrobiny hazardu  w czasie  loterii fantowej, w której można było wygrać książki, karnety, kosmetyki, płyty i wiele innych ciekawych fantów za jedyne  20 zł.

Goście nie szczędzili też  pieniędzy i z zapałem licytowali biżuterię, rzeźby, obrazy wykonane przez dzieci i wiele innych atrakcyjnych przedmiotów w czasie tradycyjnej licytacji.

Wszyscy bawili się świetnie  do białego rana przy suto i pięknie zastawionych stołach  oraz w przyjemnej atmosferze przy muzyce zaprzyjaźnionego zespołu MEGAM.

Możliwość zorganizowania Balu zawdzięczamy wszystkim, którzy w myśl słów: „człowiek jest tyle wart, ile pomaga drugiemu człowiekowi” przyczynili się do wsparcia jego idei,  zarówno poprzez uczestnictwo w nim, jak i przekazanie na jego organizację  kwot pieniężnych czy darów rzeczowych. Dzięki tym ludziom zebrana kwota umożliwi zorganizowanie turnusu rehabilitacyjnego dla najbardziej potrzebujących wychowanków
z naszego ośrodka.

Bawiliśmy się, żeby pomóc – mówią organizatorki balu dziękując jednocześnie wszystkim, którzy pomogli w jego organizacji.

Dorota Kozaczyńska

Dorota Kozłowska

Lila Zajkowska

Katarzyna Zalewska