http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1264/20_t2.jpgW naszej placówce odbył się pokaz małych zwierząt egzotycznych, w którym wzięli udział uczniowie z klasy pani Ewy Wińskiej, Edyty Kondrat, Julity Nelke, Grażyny Tymoszuk, Marty Januszkiewicz, Moniki Mróz i Agnieszki Ambrożko. Zwierzęta zaprezentowała nam ich miłośniczka i właścicielka pani Anna Kędyś-Arent, która w niezwykle interesujący sposób opowiedziała uczniom, o tym skąd one pochodzą, jakie warunki należy zapewnić im w hodowli oraz o tym jak należy się z nimi obchodzić by nie zrobić im krzywdy. Mogliśmy podziwiać takie okazy jak: STRASZYKI, ŚLIMAKI AFRYKAŃSKIE, MODLISZKI, WIJE, PTASZNIKI,PATYCZAKI I LIŚĆCE.

Młodzież z wielkim zainteresowanie słuchała pani Anny, która starała się w prosty ale i wyczerpujący sposób odpowiedzieć na pytania zadawane prze uczniów. Wszyscy odważni mogli również dotknąć, a nawet wziąć na rękę prezentowane zwierzęta i trzeba przyznać, że większość uczniów wykazała się naprawdę niezwykłą odwagą. Serdecznie dziękujemy pani Annie za fantastyczny pokaz, który na długo zostanie nam w pamięci.

Zdjęcia

Edyta Kondrat