http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1279/img_8423_copy.jpgW dn. 3.06.2022r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi odbył się I Gminny Festiwal Piosenki Wakacyjnej, podczas którego pośród młodych wykonawców: solistów, zespołów wokalnych i tanecznych z okolicznych szkół i przedszkoli, nasi uczniowie - Sebastian i Kacper zaprezentowali swoje talenty wokalne w piosenkach pt. „Wakacyjna piosenka” i  „Idzie zuch”. W tym dniu dominowała tam muzyka, radość i uśmiech. Popisy artystów podziwiała liczna i wspaniała publiczność, a wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami i otrzymali nagrody. Po zakończonej części artystycznej wszyscy uczestnicy festiwalu zostali zaproszeni na słodki poczęstunek – było bardzo miło i pysznie. Dziękujemy organizatorom za niezapomnianą atmosferę i świetną zabawę!

 Galeria 

Katarzyna Dylewska