http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Obrazy newsów: sosw_harcerze2.jpg

Obrazy newsów: sosw_harcerze1.jpg

W dniu Mikołajek – 06.12.2011r. harcerze z 2 DH NS „Traperki” pod opieką p. Marty Biedź i p. Małgorzaty Zarachowicz udali się z wizytą do Samodzielnego Publicznego Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego w Krynkach. Celem wizyty było złożenie pensjonariuszom życzeń z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz wręczenie mikołajkowych upominków w postaci pierniczków. Nie zabrakło też słodkich upominków dla personelu zakładu. Nasi harcerze świetnie wcielili się w rolę Mikołaja oraz zaprezentowali część artystyczną. Pensjonariusze mogli usłyszeć Legendę o św. Mikołaju, a także wysłuchać wierszy i piosenek o tematyce świątecznej. Wizyta naszych uczniów wywołała na twarzach pensjonariuszy uśmiech oraz łzy wzruszenia. Takie wizyty to już tradycja naszych harcerzy.