http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1312/3_t2.jpgW dniu 09.06.2022 roku uczniowie naszego ośrodka z klas II-III, IV-VIIA, VII-VIII A oraz VII-VIIIB pod opieką Pani Grażyny Tymoszuk, Julity Nelke, Ewy Wińskiej oraz Beaty Mozolewskiej wybrali się na wycieczkę do Augustowa i Studzienicznej. W Augustowie pływaliśmy statkiem „Serwy” po jeziorach Necko i Rozpuda. Podczas rejsu podziwialiśmy uroki Puszczy Augustowskiej, cudowne i zapierające dech w piersiach otoczenie jezior. Pogoda była wspaniała. Czerwcowe gorące słońce  pozwalało nam w pełni cieszyć się urokami przyrody. Odwiedziliśmy również wspaniałe miejsce, którym jest Studzieniczna, gdzie mogliśmy zwiedzić Kościół na wyspie oraz pomnik Św. Jana Pawła II. Bardzo miło, relaksacyjnie oraz aktywnie spędziliśmy wspólnie czas na świeżym powietrzu. Była to bardzo edukacyjna lekcja w terenie.

Zdjęcia