http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

/images/d41.jpg

11.03.2013r. uczniowie klas gimnazjalnych I-II i II-III (wraz z opiekunami: p. Małgorzatą Zajczyk, p. Iwoną Gieniusz) zostali zaproszeni przez Dyrekcję, Nauczycieli i Uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Sokółce do udziału w akcji pod hasłem „Postaw na owoce i warzywa” w ramach XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.

Wszyscy z zainteresowaniem obejrzeliśmy wystawę prac plastycznych oraz inscenizację tematyczną. Mieliśmy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy nt. zdrowego odżywiania podczas przeprowadzonego quizu.

Uczeń kl. III tamtejszego Gimnazjum, Przemysław Zubrzycki (pierwsze miejsce w rejonowym etapie OOPZS) przedstawił przygotowaną przez siebie  prezentację multimedialną, którą śledziliśmy z dużym zainteresowaniem. Każdy, dla utrwalenia wiadomości, otrzymał kolorową ulotkę informacyjną. Ukoronowaniem zmagań małych i dużych był smaczny i zdrowy poczęstunek z soczystych owoców.

Gratulujemy Wszystkim pomysłowości i zaangażowania.

http://www.soswsokolka.pl/images/d10.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/d14.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/scan_owoce_i_warzywa.jpg