http://www.soswsokolka.pl/images/articles/kapita_ludzki_logo.jpg

http://www.soswsokolka.pl/images/articles/logo_ue.png

Projekt systemowy Indywidualizacja procesu kształcenia uczniów klas 1-3 szkół podstawowych „Słoneczna edukacja - nauka przez zabawę”
realizowany przez SOSW Sokółka w Powiecie Sokólskim w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

https://www.soswsokolka.pl/images/photoalbum/album_1339/o1_copy.jpgW dn. 10.10.2022 r. dzieci i młodzież naszego internatu  wspólnie z wychowawcami  spotkali się na integracyjnym ognisku inaugurującym nowy rok szkolny. Była to okazja do poznania się i integracji z nowymi wychowankami. W roku szkolnym 2022/2023 do naszej społeczności dołączyli: Jakub, Oliwia, Dawid, Gabrysia, Piotr, Natalia, Zuzia. Podczas wspólnych zabaw integracyjnych cała społeczność internatu uroczyście powitała nowych kolegów. Nie zabrakło takich atrakcji jak wspólne śpiewanie znanych piosenek, tańce i zabawy przy ognisku na świeżym powietrzu oraz pieczenie kiełbasek. W formie ciekawej pogadanki wychowawcy przypomnieli nam zasady bezpiecznego korzystania z placu zabaw. To ciepłe, październikowe popołudnie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Galeria

 Beata Boguszewska